Śledzenie dziecka – Agencja Detektywistyczna

Śledzenie dziecka pomoże ustalić co się z nim dzieje w czasie wolnym. Każdy troskliwy rodzic martwi się o dobro swojego dziecka. Jeśli od jakiegoś czasu zauważyłeś zmianę w jego zachowaniu, z pewnością chciałbyś wiedzieć, jaka jest przyczyna. Młodzi ludzie wielokrotnie wpadają w nieodpowiednie towarzystwo, pod którego wpływem zaczynają brać narkotyki. Jak zapewnić swojemu dziecku ochronę? Zobacz, jak może ci pomóc prywatny detektyw.

Dlaczego młodzież bierze narkotyki?

Statystyki pokazują, że coraz więcej młodych osób zaczyna sięgać po narkotyki. Okres dojrzewania jest dla nich dużym wyzwaniem. Nastolatki nie potrafią radzić sobie z problemami, mają zaburzone relacje z rówieśnikami, a niekiedy popycha ich do tego ciekawość – chcą spróbować czegoś nowego. Wielu z nich wpada w nieodpowiednie towarzystwo. Jeśli problem dotyczy twojego dziecka, pamiętaj, że najprawdopodobniej nie jest to bunt przeciwko tobie czy innym dorosłym, ale kwestia wynika z problemów młodej osoby, z którymi próbuje się uporać. Jak rozpoznać uzależnienie u nastolatka?

Jak sprawdzić, czy dziecko bierze narkotyki?

Śledzenie dziecka czy to dobry pomysł? Podejrzewasz, że z nastolatkiem dzieje się coś niepokojącego? Oto najczęstsze sygnały, które mogą świadczyć, o zażywaniu substancji odurzających przez nieletniego.

 • Dziecko, które dotychczas było otwarte i chętne do rozmowy, nagle staje się zamknięte w sobie. Nie chce zwierzać się z problemów w szkole. Unika spotkań rodzinnych. Najchętniej spędza czas we własnym pokoju.
 • Nastolatek zrywa kontakt z dawnymi znajomymi. Spotyka się z nowym towarzystwem, którego nie znasz. Bez powiadomienia wychodzi z domu.
 • Jest rozchwiany emocjonalnie. Często miewa zmienne nastroje – od przesadnej euforii po głęboki smutek.
 • Ma nadmierny apetyt lub nagły spadek wagi.
 • Znalazłeś w pokoju dziecka podejrzane przedmioty – nieznane leki, szklane fifki, fajki wodne, bibułki, kawałki folii aluminiowej, strzykawki, igły, przezroczyste woreczki z białym proszkiem albo małe tabletki w różnych kolorach.
 • Nastolatek zmienił swój styl ubioru. Ma silną potrzebę przynależności do grupy.
 • Widzisz zmianę w oczach młodej osoby –
  nienaturalne rozszerzenie albo zwężenie źrenic.
 • Młoda osoba posługuje się bełkotliwą, niewyraźną mową.
 • Nastolatek ma przewlekły katar, któremu towarzyszy krwawienie z nosa.
 • Dziecko nie pozwala ci dotknąć swojego telefonu. Nigdy się z nim nie rozstaje.

Śledzenie dziecka – prywatny detektyw

Czy powyższe symptomy dotyczą twojej rodziny? Koniecznie musisz chronić zdrowie i życie młodej osoby. Skorzystaj z pomocy specjalisty. Śledzenie dziecka na własną rękę najczęściej okazuje się nieskuteczne – szybko zostaniesz rozpoznany. Nastolatek straci zaufanie do ciebie i nie będzie skłonny wyjawić prawdy. Prywatny detektyw przeprowadzi dyskretny wywiad środowiskowy i ustali, w jakim towarzystwie dziecko spędza czas. Nasi specjaliści mają szerokie doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju spraw. Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację, zyskasz pewność co do obecnego towarzystwa dziecka i będzie ono bezpieczne.

Napisz do nas wiadomość

INFOLINIA