Jak rozpoznać zdradę u kobiety? Wskazówki i pomoc detektywa.

zdrada kobiety
zdrada kobiety

Przeczuwasz, że temat zdrady Cię dotyczy? Nic dziwnego – współczesne czasy bardzo ułatwiają życie na dwa fronty. Dzięki rozwojowi internetu każdy może założyć konto na portalu randkowym czy mieć aplikację randkową w telefonie, zawsze przy sobie. Umówienie się z kimś to zaledwie parę minut. Wszystko może odbywać się bardzo dyskretnie, a zdradzająca kobieta ma poczucie, że nie zostawia żadnych śladów – ale nie dla detektywa! Jeśli zdrada kobiety ma lub miała miejsce, prywatny detektyw z pewnością znajdzie na to dowody. Według badań społecznych, zdradza około 30% zamężnych kobiet. Sposobów, aby nawiązać romans, jest sporo. Czy Ty wiesz, jak rozpoznać zdradę u kobiety?

Sprawdź, jakie są oznaki zdrady u kobiety

Podejrzewasz, że Twoja partnerka Cię zdradza? Nie daj się oszukiwać i przeanalizuj jej ostatnie zachowanie. Jeśli coś ukrywa, z pewnością będzie robić wszystko, abyś niczego nie podejrzewał. Może kłamać i wyszukiwać różne wymówki na swoje dziwne zachowania. Będzie zaklinać rzeczywistość i unikać jasnych odpowiedzi.

Poniżej przedstawiamy bardzo częste przejawy zdrady kobiety. Oczywiście pojawienie się tylko kilku z nich nie świadczy jeszcze o jej niemoralanym zachowaniu. Niemniej jednak warto wiedzieć, jak rozpoznać zdradę u kobiety:

  • Dbanie o wygląd – kobieta nagle zaczyna bardziej zwracać uwagę na to, jak wygląda, starannie przygotowuje się do wyjść z domu, chce się podobać.
  • Ukrywanie telefonu – smartfon to kopalnia wiedzy, jeśli chodzi o kontakty z innymi. Kobieta chcąc ukryć smsy czy rozmowy na komunikatorach może założyć na telefon kod dostępu lub hasło. Może także często w Twojej obecności zasłaniać ekran lub chować telefon. Sprawdź, czy nie posiada dwóch aparatów!
  • Częstsze wychodzenie z domu – partnerka często wychodzi z domu, zwłaszcza wieczorami.
  • Unikanie zbliżeń – kobieta wyraźnie unika bliskości, intymności i wspólnego spędzania czasu.
  • Nadgodziny w pracy – partnerka twierdzi, że ma dużo nadgodzin w pracy, często zostaje po godzinach, wyjeżdza na wyjazdy służbowe.
  • Inicjowanie kłótni – kobieta prowokuje kłótnie, chce znaleźć powód do cichych dni lub nawet rozstania.
  • Unikanie rozmów – kobieta zbywa partnera, nie chce się tłumaczyć, unika rozmów .
  • Obojętność – kobieta nie jest zainteresowana swoim partnerem, nie interesuje jej, gdzie przebywa, nie dba o niego.
  • Przesadna dbałość – to też może być oznaka zdrady – kobieta chcąc zakamuflować swoje przewinienia bardzo rozpieszcza partnera.

Jeśli większość powyższych zachowań prezentuje ostatnio Twoja partnerka, nie czekaj dłużej na rozwój wydarzeń i weź sprawy w swoje ręce. Najlepszym pomysłem w takiej sytuacji jest wynajęcie prywatnego detektywa, który dostarczy Ci niepodważalne dowody zdrady kobiety. Jako że jest to profesjonalista dysponujący odpowiednim sprzętem, dowody będą dobrej jakości i zdobyte legalnie. Zastanów się, jak bardzo może Ci to pomóc!

Zbieranie dowodów przez detektywa

Jeśli podejrzewasz zdradę kobiety, możesz zebrać na to dowody i przedstawić je twarzą w twarz. Czy jednak są wystarczająco mocne? Czy da się je podważyć? Jeżeli w grę wchodzi rozwód, czy są przekonujące i zdobyte w odpowiedni sposób? W takiej sytuacji warto skłonić się ku wynajęciu prywatnego detektywa. Dlaczego jest to najlepsze wyjście?

Prywatny detektyw to profesjonalista, który ma doświadczenie w zdobywaniu dowodów, obserwacji i poszukiwaniu osób itp. Dokładnie wie, czego szuka i jak może to znaleźć. Zna sposoby na pozyskiwanie informacji od innych osób. Jest w posiadaniu specjalistycznego sprzętu, np. aparatu, który potrafi zrobić zdjęcia z każdej odległości i w różnych warunkach. Co bardzo ważne – detektyw pozyskuje informacje i dowody legalnie, dzięki czemu służą one potem w ewentualnej rozprawie rozwodowej. Jeżeli zbierasz dowody na własną rękę, musisz liczyć się z tym, że nie zawsze mogą potem być uznane przez sąd. Zdecydowanie detektyw przeprowadzi całą sprawę skuteczniej i szybciej, ponieważ niejednokrotnie rozwiązywał już podobne sprawy i wie, jak rozpoznać zdradę u kobiety. Nie czekaj, zleć nam zbieranie dowodów już dziś.

Napisz do nas wiadomość

INFOLINIA