Ustalenie majątku Katowice

Ustalenie majątku współmałżonka

Podczas sprawy rozwodowej partner może ukryć swój majątek przed sądem, aby dostać jak najmniejsze alimenty oraz zapobiec równemu podziałowi majątku. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, nasi prywatni detektywi mogą ujawnić majątek współmałżonka i zdobyć dowody na jego oszustwa.

Ujawnienia majątku w Katowicach przeprowadzane przez naszych detektywów odbywa się w sposób całkowicie legalny i zgodny z prawem. Dzięki dużej spostrzegawczości nie umknie nam żaden szczegół.

Dodatkowo, jeśli współmałżonek podczas trwania małżeństwa nie dokładał się do powiększania wspólnego majątku, udowodnimy, że nie zasłużył na jego równy podział. Ustalenie nierównych udziałów w majątku wspólnym w Katowicach jest możliwe, jeśli partner w czasie małżeństwa dopuszczał się trwonienia majątku. Dotyczy to ryzykownych operacji finansowych i hazardu. Zalicza się do tego również alkoholizm współmałżonka lub uzależnienie od narkotyków i innych używek.

Sprawdź swojego dłużnika

Ustalenie majątku dłużnika pozwoli na zdobycie dokumentów, które potwierdzą jego zdolność do spłacenia długu. Dodatkowo poprzez dyskretną obserwację osób możemy przekazać dane adresowe i inne ważne informacje, takie jak powiązania towarzyskie czy biznesowe. Dzięki zdobyciu aktualnego miejsca przebywania możesz bez problemu dostarczyć dłużnikowi wezwanie do zapłaty lub zawiadomienie o rozprawie sądowej.

Odzyskaj swoje pieniądze dzięki agencji detektywistycznej w Katowicach

Jeśli chcesz odzyskać swój dług skontaktuj się z naszym biurem. Zadzwoń pod numer 570 097 997 i przekaż nam swoją sprawę. Nasz licencjonowany detektyw przekaże ci strategię działania i będzie na bieżąco informował o postępie prac. Także zbierze dowody, które pozwolą odzyskać utracone dobra. Warto zaufać specjalistom, którzy z pełnym zaangażowaniem i pasją rozwiążą twój problem.

Napisz do nas wiadomość

INFOLINIA