NASZE BIURA

Usługi detektywistyczne Katowice rozwiążemy każdy problem!

Kontakt
NASZE USŁUGI

Sprawdź naszą szeroką ofertę usług

Biuro detektywistyczne w Katowicach nie boi się wyzwań i jest gotowe przyjąć każde zlecenie. Wszystkie sprawy wykonujemy z dużym zaangażowaniem, a zbierane przez nas dowody są rzetelnie sprawdzane i skrupulatnie dokumentowane. Oferujemy usługi detektywistyczne w Katowicach na wysokim poziomie. Nasi licencjonowani detektywi zajmują się sprawami rodzinnymi, osobistymi i biznesowymi. Każde zlecenie traktujemy poważanie i przykładamy się do jak najszybszego rozwiązania sprawy.

Nasze usługi
NASZE USŁUGI

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz pomocy prywatnego detektywa zgłoś się do nas. Usługi detektywistyczne w Katowicach, w tym poszukiwanie osób, wykonywane przez naszych pracowników z pewnością sprawdzą się także w Twoim przypadku. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Doradzimy i przedstawimy naszą strategię oraz działania. Wszystkie zebrane dowody w sprawie są przekazywane do klienta w formie dokumentów, zdjęć oraz filmów wideo.

Kontakt
Lokalizacja
LOKALIZACJA

W czym możemy ci pomóc?

Jesteśmy przydatni w problemach małżeńskich. Jeśli podejrzewasz swojego partnera o nielojalność, zdobędziemy dowody jego zdrady lub potwierdzimy jego wierność. W przypadku rozwodu pomożemy uzyskać równy podział majątku lub ustalimy nierówny udział w majątku wspólnym. Dodatkowo możemy przeprowadzić kontrolę rodzicielską lub sprawdzić zatrudnioną opiekunkę do dziecka.
W przypadku osób, które prowadzą własny biznes możemy przeprowadzić sprawdzanie pracowników i partnerów biznesowych. Możemy też przeprowadzić analizę rynku oraz dostarczyć dowody na działania nieuczciwej konkurencji. Zajmujemy się również odzyskiwaniem długów i ustalaniem majątku dłużników.
Nasza oferta zawiera wiele przydatnych usług. Ze swojej strony gwarantujemy dyskrecję i pełen profesjonalizm. Jesteśmy gotowi do współpracy z policją oraz kancelariami prawnymi.

INFOLINIA