Wywiad gospodarczy Katowice

Sprawdź wiarygodność przyszłych partnerów biznesowych

Przed podjęciem decyzji o podjęciu współpracy z nowymi partnerami handlowymi warto przeprowadzić wywiad gospodarczy w Katowicach. Nasza agencja detektywistyczna całkowicie legalnie przekaże ci raport na temat działania konkurencji i wiarygodności przyszłego wspólnika. Dzięki działaniom naszych prywatnych detektywów dowiesz się, czy nowy partner biznesowy jest wypłacalny oraz czy nie posiada długów. Sprawdzimy też czy nie jest zamieszany w różne oszustwa finansowe. Prześwietlimy jego przeszłość oraz powiązania biznesowe.

Wszystkie te informacje pomogą podjąć ci decyzję o opłacalności współpracy. Podpisanie umowy z niewiarygodnym partnerem może okazać się zgubne dla twojego przedsiębiorstwa, dlatego warto wcześniej sprawdzić, czy nie masz do czynienia z oszustem.

Poznaj słabe i mocne strony konkurencji

Analiza konkurencji w Katowicach powinna być wykonana przed podjęciem ważnego kroku w rozwoju i działaniach firmy. Poznanie konkurencji pozwoli poznać luki w rynku zbytu oraz zapobiegnie powtarzaniu błędów innych firm. Analiza konkurencji umożliwi poznanie słabych i mocnych stron przedsiębiorstw, z którymi rywalizujesz. Raporty przedstawione przez naszych detektywów będą dotyczyć produktów i ich cen, kanałów dystrybucyjnych, zarządzania, wykorzystywanej technologii oraz możliwości finansowych. Pozwolą także na sprawdzenie pracowników. To ważne informacje, które pozwolą ci rozwinąć firmę w branży.

Pozwól nam sobie pomóc

Gwarantujemy, że wszystkie nasze działania są wykonywane zgodnie z prawem. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczyć niezbędne dowody i informacje. Oprócz przeprowadzenia wywiadu gospodarczego dla twojej firmy możemy zdobyć dowody na działania nieuczciwej konkurencji oraz sprawdzimy zatrudnionych pracowników. Zadzwoń do nas pod numer 570 097 997

Napisz do nas wiadomość

INFOLINIA