Poszukiwanie mienia Katowice

Odnajdziemy skradzione przedmioty

Poszukiwanie mienia w Katowicach wykonujemy z dużym zaangażowaniem. Biuro detektywistyczne poleca się do ujawnienia kradzieży w miejscu pracy lub w domu. Kradzież może zdarzyć się wszędzie. Zajmujemy się poszukiwaniem mienia takiego jak: sprzęty elektroniczne, obrazy, rzeźby, przedmioty o wartości sentymentalnej, biżuterii, samochodów i maszyn budowlanych.

Do naszych zadań należy też poszukiwanie skradzionych ciężarówek i wożonego w nich towaru,  w ramach czynności operacyjnych ustalimy adres składowania towarów. Posiadamy duże doświadczenie w poszukiwaniu mienia w Katowicach oraz w całej Polsce. W niektórych przypadkach możemy działać również za granicą.

Znajdziemy też samochody i inne wypożyczone sprzęty, które nie zostały zwrócone w umówionym czasie. Nasza spostrzegawczość i skrupulatność pozwoli na odzyskanie skradzionych przedmiotów. Prowadzimy obserwację osób podejrzanych z popełnieniem przestępstwa, co pozwala dotrzeć nam do wielu istotnych informacji.

Działamy na zlecenie osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Wszystkie nasze działania są wykonywane zgodnie z prawem, a zebrane przez nas dowody można z powodzeniem przedstawić w sądzie. Posiadamy dużą wiedzę na temat odzyskiwania mienia i doświadczenie w tego typu sprawach.

Współpracuj z profesjonalistami

Pracownicy agencji detektywistycznej w Katowicach nie boją się wyzwań i zadań niebezpiecznych. Możemy współpracować z policją. Zapewniamy lojalność i dyskrecję oraz gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej odzyskać skradzione mienie. Jeśli potrzebujesz pomocy prywatnego detektywa do zebrania dowodów – zadzwoń do nas pod numer 570 097 997 Po rozmowie przedstawimy strategię działania oraz termin wykonania. Zgodnie z wolą klienta możemy informować o każdym etapie działań oraz przeprowadzać konsultacje.

Napisz do nas wiadomość

INFOLINIA