NASZE BIURA

Biuro detektywistyczne w Katowicach sprawdzony partner na Śląsku

Kontakt
OBSZAR DZIAŁANIA

Działamy na terenie całej Polski

Biuro detektywistyczne w Katowicach to jeden z wielu oddziałów w Polsce. Przynosimy pomoc osobom prywatnym, firmom i instytucjom, które zgłoszą się do nas z każdym problemem. Jesteśmy otwarci na każde zlecenie. Nie boimy się wyzwań i gwarantujemy zaangażowanie w każdą sprawę.

PROFESJONALNI DETEKTYWI

Agencja detektywistyczna w Katowicach, jak i w całym kraju zatudnia tylko licencjonowanych detektywów, którzy przykładają się do wyznaczonej im pracy i działają w legalny sposób.

Jeśli szukasz pomocy w sferze osobistej lub biznesowej, jesteśmy gotowi do pomocy. Do najczęściej zgłaszanych przez naszych klientów zadań jest zdobywanie dowodów zdrady oraz skuteczne ściąganie długów. Na zlecenia firm przeprowadzamy sprawdzanie zatrudnionych pracowników i partnerów biznesowych. Dodatkowo wykonujemy analizę rynku i wykrywamy działania nieuczciwej konkurencji. Najwięcej informacji o naszej działalności w sektorze gospodarczym znajdą Państwo tutaj – Agencja Śledczo Wywiadowcza

LOKALIZACJA

Gdzie nas znajdziesz?

Agencja detektywistyczna w Katowicach to nie jedyny nasz oddział na południu Polski. Zapraszamy też do skorzystania usług w Krakowie. Dla osób mieszkających w centrum kraju niesiemy pomoc w Warszawie oraz Łodzi. Poszukujemy zaginione osoby w całej Polsce. Bliżej wschodniej części kraju znajdziesz nas w Lublinie. Swoje odziały prowadzimy również w Poznaniu, Bydgoszczy i Wrocławiu. Wciąż się rozwijamy i niedługo nasze filie będą otwarte w każdym zakątku Polski. Centrala znajduje się w Warszawie gdzie współpracujemy z Agencja Detektywistyczna Temida

Dlaczego my?

Jesteśmy doświadczeni i gotowi na podjęcie się każdego zlecenia. Cechuje nas lojalność, uczciwość i zaangażowanie. Jeśli potrzebujesz pomocy licencjonowanego detektywa, który szybko ustali adres zamieszkania poszukiwanej osoby, zadzwoń pod numer biura detektywistycznego w Katowicach570-097-997. Dzięki współpracy z oddziałami w całym kraju skutecznie i efektownie rozwiązujemy działania wychodzące poza granice jednego miasta.

INFOLINIA