Ekspertyzy kryminalistyczne Katowice

Wiemy, że liczy się czas

Klienci prywatni oraz inne instytucje i sądy zgłaszają się do nas z prośbą o zrobienie badań kryminalistycznych. Zapewniamy o krótszy czas wykonania ekspertyzy kryminalnej w Katowicach, niż konkurenci.

Wykonujemy analizę dokumentacji przedprocesowej oraz innych akt związanych z przestępstwem. Pomagamy także zbierać dowody w sprawie. Kryminalistyka w Katowicach nie jest dla naszych licencjonowanych detektywów zagadką. Jesteśmy doświadczeni i posiadamy dużą wiedzę w tym zakresie. Dlatego nasze działania są skuteczne i wiarygodne.

Badania kryminalistyczne wykonywane przez naszą agencję detektywistyczną to między innymi:

  • badania na wykrywaczu kłamstw – badania na wariografie pozwolą stwierdzić prawdomówność oskarżonego lub osób powiązanych z przestępstwem;
  • ekspertyzy grafologiczne – sprawdzamy autentyczność dokumentów oraz wykrywamy sfałszowany podpis; wykwalifikowany grafolog potrafi też stworzyć portret psychologiczny na podstawie ręcznie napisanej notatki –często stosujemy w przypadku wszelkich oszustw;
  • badania daktyloskopijne – porównujemy odciski palców ;
  • analiza wypadków samochodowych oraz miejsc dokonania przestępstwa.

Pomożemy odkryć prawdę

Ekspertyzy kryminalistyczne w Katowicach pomagają znaleźć przestępcę i doprowadzić go do sprawiedliwego procesu. Możemy współpracować z policją w celu szybkiego ustalenia prawdy. Nasze działania przeprowadzamy z kooperacją wielu ekspertów z medycyny sądowej, kryminalistyki lub specjalistami zajmującymi się rekonstrukcją zdarzeń.

Jeśli chcesz wykonać szybkie badania kryminalistyczne, skontaktuj się z naszym biurem detektywistycznym w Katowicach. Oprócz ekspertyz pomagamy także w zwieraniu dowodów w innych sprawach – np. dowodów zdrady. Zadzwoń do nas pod numer 570 097 997 i przekaż nam swoją sprawę. Ze swojej strony gwarantujemy duże zaangażowanie oraz efektywne i szybkie działania.

Napisz do nas wiadomość

INFOLINIA