Stalking i Mobbing – Pomoże Prywatny Detektyw Katowice

Stalking

Stalking to działania, które mają na celu nachalny i niechciany przez ofiarę kontakt. Zalicza się do niego nagabywanie, dotyk, natrętne wysyłanie wiadomości i nieustanne dzwonienie. W niektórych przypadkach może dojść do niebezpiecznych sytuacji, takich jak szantaż psychologiczny. Stalking w Katowicach nie jest rzeczą rzadką. Nasi prywatni detektywi dobrze znają się na wykrywaniu tożsamości stalkera oraz zbieraniu dowodów na jego działania. Należy pamiętać, że osoba dopuszczająca się znęcania psychicznego powinna zostać ukarana. Znęcanie się psychiczne jest przestępstwem, za który grozi odpowiedzialność karna.

Nową formą tego przestępstwa jest cyberstalking. Dotyczy on kradzieży tożsamości w Internecie, wysyłanie nachalnych wiadomość e-mailowych oraz przez media społecznościowe, a także wysyłanie wirusów. Jeśli uważasz, że jesteś ofiarą stalkingu – pomoc ze strony naszych licencjonowanych detektywów może być niezbędna w celu ukarania przestępcy. Pomożemy w poszukiwaniu osób dopuszczających się tego nękania.

Mobbing

Nękanie w pracy może dotyczyć każdego. Jeśli ktoś usilnie chce cię ośmieszyć przed innymi pracownikami lub wręcz dopuszcza się terroru psychicznego, oznacza to, że jesteś ofiarą mobbingu. Jest to działanie zdecydowanie nielegalne i niezgodne z kodeksem pracy. Dyskryminacja w pracy jest karana. Nie pozwól, żeby cię zastraszano lub nękano. Według prawa pracy każdy pracownik jest równy. Nasz prywatny detektyw może przeprowadzić obserwację osób, które są zamieszane w mobbing oraz zebrać dowody ich winy.

Nękanie w szkole to ignorowanie, dokuczanie i wyśmiewanie jednego z uczniów przez rówieśników. Do nagonki i znęcania psychicznego zalicza się też przemoc fizyczna – prowokowanie bójek, popychanie czy agresywne zachowanie. Dziecko zastraszane przez innych uczniów może mieć w przyszłości duże problemy z akceptacją siebie i wiarą we własne możliwości. Bezpieczeństwo twojego dziecka jest najważniejsze. Jeśli nauczyciele nie traktują tego poważnie, nasi detektywi zbiorą dowody i dane uczniów, który są odpowiedzialni za mobbing.

Zadzwoń do biura detektywistycznego w Katowicach pod numer 570 097 997 i pozwól sobie pomóc.

Napisz do nas wiadomość

INFOLINIA